O NÁS
Hlavná stránka
O nás
História
Štruktúra

ŽIVOT V ZBORE
Bohoslužby
Deti
Mládež a dorast
Biblické hodiny
Stredisko evanjel. Diakonie
Modlitebné spoločenstvo
Časopis Prameň
Cirkevná daň

AKTIVITY
Kázne
Audio kázne
Informačné listy
Zborový farár
Predstavujeme
Akcie
Naše talenty
Svedectvá, úvahy
SLUŽBA V KOSTOLE
Upratovanie v kostole

Nové príspevky
Zoznam presbyterov
Nové fotky v galerii
Výročná správa DDŠ

Služba v kostole

Rozpis služieb presbyterov – 2. polrok 2019

 

23.6.2019                    V. Serafínová – H. Hladová                   1. nedeľa po Sv. Trojici

30.6.2019                     M. Maťaš, - J. Vysoký                     2. nedeľa po. Sv. Trojici

  5.7.2019                     E. Straková,- D. Bodnárová                   Sviatok Cyrila a Metoda

7.7.2019                       J. Beňo, D. Stredný                       3. nedeľa po Sv. Trojici

14.7.2019                     M. Smolko, R. Berta                       4. nedeľa po Sv. Trojici

21.7.2019                     Štefan Lacko, J. Višňovský                   5. nedeľa po Sv. Trojici

28.7.2019                     A. Hanková, D. Rožeková                   6. nedeľa po Sv. Trojici

4.8.2019                       M. Sabovíková, B. Marenčinová             7. nedeľa po Sv. Trojici

11.8.2019                      I. Vojtková, A. Liberková                     8.nedeľa po Sv. Trojici

18.8.2019                       O. Borošová, I. Krištová                     9. nedeľa po Sv. Trojici

25.8.2019                       M. Hudacký, J.Švarbalík                 10. nedeľa po Sv. Trojici

1.9.2019                         P. Kopko , J. Krištan                       11.nedeľa po Sv. Trojici

8.9.2019                          V. Serafínová, H. Hladová               12. nedeľa po Sv. Trojici

15.9.2019                        M. Maťaš, J. Vysoký                   13. nedeľa po Sv. Trojici    

22.9.2019                        E. Straková, D. Bodnárová               14. nedeľa po Sv. Trojici

29.9.2019                        J. Beňo, D. Stredný                     15. nedeľa po Sv. Trojici

6.10.2019                         M. Smolko, R. Berta                   16. nedeľa po Sv. Trojici

13.10.2019                      Š. Lacko, J. Višňovský                       17. nedeľa po Sv. Trojici

20.10.2019                      A. Hanková, D. Rožeková                 18. nedeľa po Sv. Trojici

27.10.2019                     M. Sabovíková, B. Marenčinová             19. nedeľa po Sv. Trojici

31.10.2019                     I. Vojtková, A. Liberková                       Pamiatka reformácie     

3.11.2019                       O. Borošová, I. Krištová                       20. nedeľa po Sv. Trojici

10.11.2019                     M. Hudacký, J. Švarbalík                       21. nedeľa po Sv. Trojici

17.11.2019                      P. Kopko, J. Krištan                           22. nedeľa po Sv. Trojici

24.11.2019                      V. Serafínová, H. Hladová                     Posledná n. CR,- Nedeľa večnosti

1.12.2019                          M. Maťaš, J. Vysoký                     1.nedeľa adventná

8.12.2019                         E. Straková, D. Bodnárová                 2. nedeľa adventná

15.12.2019                       J. Beňo, D. Stredný                         3. nedeľa adventná    

22.12.2019                        M. Smolko, R. Berta                     4. nedeľa adventná   


 

24.12.2019                    Š. Lacko, J. Višňovský                           Štedrý Večer

25.12.2019                    A. Hanková, D. Rožeková                     1. slávnosť vianočná 

26.12.2019                    M. Sabovíková, B. Marenčinová               2. slávnosť vianočná 

29.12.2019                     I. Vojtková, A. Liberková                       Nedeľa po Vianociach

31.12.2019                      O. Borošová, I. Krištová                       Závierka občianskeho roka

 
AKTUÁLNE
Kontakty
Zborové oznamy
Fórum
Fotogaléria
Odkazy

Oznamy